Niels van den Gulik & Frank Kooijman
Maak uw theaterbezoek compleet en kom voorafgaand aan de voorstelling dineren in ons restaurant. Iedere vrijdag is er live muziek in ons restaurant tussen 18.00 tot 20.00 uur.
Het concert van Simon & Garfunkel in Central Park in New York is misschien wel het bekendste van dit duo ooit. Ruim tien jaar na hun scheiding in 1970 was dit optreden in 1981 het eerste moment waarop ze weer samen te zien waren. Maar maakte deze reünie kans op een vervolg?
Niels van der Gulik en Frank Kooijman vertellen het verhaal en spelen de nummers uit het concert in Central Park. Ze blikken terug op de carrière van Simon & Garfunkel, het legendarische Central Park-optreden en de beslommeringen tijdens het weerzien.
Behalve dat Central Park een feelgoodconcert is, werpt het ook een nieuw licht op tijdloze hits als Bridge Over Troubled Water, Sound of Silence, A Heart In New Yorken 50 Ways To Leave Your Lover.
zang: Niels van der Gulik
zang, gitaar: Frank Kooijman
percussie: Richard Heijerman
teksten: Niels van der Gulik
Fotograaf; Richard Beukelaar